صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مالیخولیای آمریکایی/ نقد فیلم «آن شب» ساخته کوروش آهاری


یک فیلم مالیخولایی و ترسناک. "آن شب" آرام آرام پیشروی می کند و شما را می ترساند. آنطور که "شاینینگ" کوبریک. این فیلم ساخته کوروش آهاری و با تهیه کنندگی جفری آلارد، الکس بروتو و شریل استارولاکیس و تنها تهیه کننده ایرانی  محمد درمنش ساخته شده است.
.
 شهاب حسینی در کنار گلبرگ خاوری نقش زوجی را بازی می‌کنند که پس از پایان مهمانی خانوادگی، تصمیم می‌گیرند راهی خانه شوند. اما او آن‌قدر در مهمانی نوشیده است که توانایی رانندگی را ندارد. بنابراین ندا از همسرش می‌خواهد در مسیرشان به سمت خانه، در یک هتل توقف کنند تا روز بعد و با خیال راحت راهی خانه شوند. هتلی که ورود در آن همزمان بتا آغاز توهماتی می شود که بر شهاب مستولی شده است.بهترین حال خراب را می توان در هتل نرماندی تجربه کرد!
.
فیلم دارای جزئیات داستانی قابل قبولی است. ریتم مناسبی دارد و بیننده را به خود وابسته کرده و تا انتهای داستان می کشاند. شباهتهای فیلم با برخی از آثار مطرح سینمایی وادای دین فیلم به آنها قابل توجه وتحسین است. .
دیگربازیگران فیلم امیرعلی حسینی، آرمین مهر، علی کوششی و بازیگر خردسال لیلا گرگانیان هستند که در کنار بازیگران خارجی: لی لی ویکی، جرج مگوایر، الستر لیتم، مایکل گرم و جیا مورا به ایفای نقش پرداخته اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها