صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

یک روحانی معترض/ نقد فیلم «روز بلوا» ساخته بهروز شعیبی


«روز بلوا» چهارمین فیلم بلند سینمایی بهروز شعیبی پس از «دهلیز»، «سیانور» و «دارکوب» در مقام کارگردان می باشد، وی همچنین کارگردانی سریال های نظیر «پرده نشین»،‌«گلشیفته» و ... را نیز در کارنامه هنری خود دارد.
روز بلوا ماجرای زندگی یک روحانی را به تصویر می کشد که توسط ارباب قدرت و ثروت رو دست خورده است و برای همین او سعی می کند که فاصله ایجاد شده اش با مردم را کوتاه کند و بعوض نقش بازی کردن در رسانه وخانواده، اینبار به معنای وواقعی یک روحانی باشد. کسی که می خواهد دوباره روی پای خودشبایستد و به کسی جز خدا اتکا نکند.
شعیبی کارگردان فیلم می گوید :فیلم ما درمورد اخلاق امروز جامعه است، چیزهایی که ما در بستر فضای روابط اجتماعی‌مان و این زندگی پرالتهابی که بعضا به‌لحاظ اقتصادی در‌حال تجربه آن هستیم. می‌توانیم یک چیزهایی را از دست بدهیم و یک چیزهایی را فراموش کنیم. می‌توانم بگویم اولین مطلب درمورد فیلم همین است.
بازیگران فیلم عبارتند از بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علیمحمدی ، زکیه بهبهانی، ساغر قناعت، پاشا جمالی . بابک حمیدیان از معدود چهره هایی است که نقش روحانی را بازی کرده است و می تواند از شانس دریافت سیمرغ جشنواره بهره مند شود.از نکات دیگر قابل اشاره فیلم «روز بلوا» بازگشت دوباره «داریوش ارجمند» پس از سال ها بر پرده ی نقره‌ای است و دکتر«مسعود دلخواه» کارگردان برجسته تئاتر ایران در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها