صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پدران و پسران/ نگاهی به فیلم «پدران» به کارگردانی سالم صلواتی


فیلم پدران به کارگردانی سالم صلواتی و تهیه کنندگی شهرام مسلخی یکی از فیلم های راه یافته به بخش نگاه نو در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است همیشه در سینما. رویارویی دو نسل می‌تواند حادثه بیافریند و به ساخت فیلمی خوب بیانجامد. در پدران ، ساخته جدید سالم صلواتی، حادثه‌ از دو نسل را که رو در روی یکدیگر قرار می‌دهد به تصویر می کشد.
پس از روی دادن یک تراژدی بزرگ، احمد و شاهرخ (پدر دو نوجوان فیلم) در مواجهه با حادثه‌ای که برای فرزندانشان رخ داده است، کنکاش خود را آغاز می‌کنند تا چرایی یک تراژدی اجتماعی را کشف کنند. شاهرخ نیز قصور از پروتکل‌های همسرش دستمایه‌ای برای انتقام می‌بیند. اما تقابل پدران در مسیر بسیار آرامی دراماتیزه می‌شود.
سالم صلواتی با فیلم زمستان آخر به شهرتی بین‌المللی رسید و این فیلم جوایز متعددی در جشنواره‌های بین‌المللی از جمله جشنواره فجر فیلم بیروت، زردآلوی طلایی ارمنستان، بغداد و… را از آن خود کرد.در این فیلم که علیرضا ثانی‌فر نقش اصلی را بر عهده دارد، هدایت هاشمی، گلاره عباسی، مهشید ناصری، کیوان پرمر، مهدخت مولایی، نوید لایقی، سارینا ترقی، یوسف یزدانی، مرتضی خانجانی، شیدا مودب، سعید پورشعبانی، سعید باغبان و طالب عبداللهی سایر بازیگران آن را تشکیل میدهند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها