صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شرکت بانو فیلم با «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» شروع به کار کرد

شرکت «بانو فیلم» به مدیریت تینا پاکروان به تازگی فعالیت سینمایی خود را آغاز کرده است. این شرکت پخش فیلم کمدی «خوب بد جلف 2؛ ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی را بر عهده دارد.

تینا پاکروان مدیرمسئول «بانو فیلم» متولد سال 1356 تهران است. دوره لیسانس کارگردانی را در دانشکده‌ی سینما-تئاتر تهران و تحصیلات تکمیلی‌اش را در دانشگاه یوسی‌ال آمریکا گذرانده است. او به جز کارگردانی و بازیگری تجربه فعالیت در زمینه‌های مختلف سینمایی را دارد و همچنین با بزرگانی نظیر بهرام بیضایی، مسعود کیمیایی، محمد ورزی، ضیالدین دری و ... کار کرده است.
بعد از انجام فعالیت‌های گوناگون و ساختن پنج فیلم کوتاه و مستند او سرانجام 20 سال پس از شروع اولین فعالیت‌های سینمایی‌اش، در سن ۳۶ سالگی، اولین فیلم بلند سینمای‌اش «خانوم» را می‌سازد. او همچنین نویسنده، تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار این فیلم هم هست. «خانوم» با بازی امین حیایی، شقایق فراهانی، سیامک انصاری، اشکان خطیبی و ... در سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فجر-1392 به نمایش گذاشته شد. پاکروان هم‌زمان به‌عنوان بازیگر فیلم «مترو پل» مسعود کیمیایی نیز در این جشنواره حضور دارد. «زنان امروزی» و ایستادگی آنان در مقابل مشکلات، مهم‌ترین دغدغه او در اولین ساخته بلند سینمایی‌اش است. پاکروان در سال 94 باز هم به هیبت کارگردان با فیلم «نیمه‌شب اتفاق افتاد» در جشنواره فجر حضور پیدا می‌کند. 
از فعالیت‌های دیگر او می‌توان به تدریس، انتشار کتاب، نقد، ترجمه، برگزاری نمایشگاه عکس اشاره‌کرد.

 اطلاعات تماس مهمترین دفاتر پخش سینمای ایران


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها