صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«جهان با من برقص» به صدر جدول رسید/ جدول فروش تا 29 بهمن

مطرب توانست با شکستن رکورد فروش هزارپا به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل شود و «جهان با من برقص» خود را به صدر جدول فروش رساند.

جدول

فیلم «جهان با من برقص» به کارگردانی سروش صحت در هفتمین هفته اکرانش با فروش 663 میلیون تومان توانست از «مطرب» عبور کرده و خود را به صدر جدول برساند. 

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دوستان جهانگیز برای آخرین تولد او دورهم جمع شده‌اند. این موقعیت موجب می‌شود آن‌ها درباره زندگی و خودشان فکر کنند.
علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی‌پور، کاظم سیاحی و مهراب قاسم‌خانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی با فروش هفتگی 586 میلیون تومان در رتبه دوم جدول قرار گرفت. همچنین «مطرب» این هفته به مجموع فروش 38.2 دست یافت و عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما را از آن خود کرد لقبی که پیش از این در اختیار هزارپا بود. با این وجود تعداد مخاطبان «مطرب» تا کنون بیش از 3 میلیون نفر بوده است که بعید به نظر می‌رسد در مدت باقی مانده به رکورد 4 میلیون مخاطب هزارپا دست پیدا کند.

«زیر نظر» با فروش 453 و «چشم و گوش بسته» با فروش 341 دیگر کمدی‌های پرفروش هفته بودند که به ترتیب در رتبه سوم و چهارم جدول فروش قرار گرفتند.

پنجمین فیلم پرفروش هفته نیز «تورنادو» ساخته جواد هاشمی با فروش 262 میلیون بود. این فیلم که مخصوص کودکان و نوجوانان است، داستان پروفسوری را روایت می‌کند که موفق به ساخت یک رستوران شده است. رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می‌شود. حال با ورود چهار نوجوان به قصه و با شیطنت آنان، این سفینه مقداری زودتر از موعد به پرواز درمی‌آید. سفینه در نهایت به فضا رفته و در یک سرزمین ناشناخته فرود می آید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها