صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

استقبال فوق العاده از «یلدا» در جشنواره برلین

یلدا در اولین نمایش اروپایی خود در هفتادمین جشنواره برلین به نمایش در آمد و با استقبالی فوق العاده روبرو شد.

یلدا

یلدا در اولین نمایش اروپایی خود در هفتادمین جشنواره برلین و در بخش رقابتی نسل روز ۲۳ فوریه چهارم اسفند ماه در سالن اصلی زو پالاس ( کاخ جشنواره در زمان آلمان غربی) با حضور مسعود بخشی نویسنده و‌کارگردان و بهناز جعفری، بابک کریمی و فرشته حسینی بازیگران فیلم به نمایش در آمد و با استقبالی فوق العاده روبرو شد. بلیطهای ۹۰۰ صندلی سالن در دو ساعت به فروش رسیده بود.مسعود بخشی در سخنانی پیش از نمایش يلدا با سپاس از مردم و زنان ایرانی گفت همیشه از آنها آموخته که امیدوار و صبور و مومن باشد. یلدا پنج نمایش دیگر در روزهای ۲۵ فوریه( سالن کوبیکس) ۲۶ و ۲۸فوریه( اورانیا)و ۲۹ فوریه( سینه مکس ۱)در جشنواره برلين خواهد داشت .این فیلم همچنین در روزهای ۲۱ فوریه(سالن سیمون بلیوار) و ۲۲ فوریه( سالنهای سینه مکس ۱۰و کوبیکس ۸) سه نمایش در بازار فیلم خواهد داشت که توسط پخش کننده و فروشنده جهانی فیلم پیرامید اینترنشنال برای خریداران ترتیب داده شده است.
يلدا توسط علي مصفا با مشاركت موسسه مستقل هنری بن گاه( مسعود و محمود بخشي) و حمايت ايرج تقي پور و بنياد فارابي تهيه شده و صدف عسگري، بهناز جعفري، بابک کریمی، فرشته صدر عرفایی، فرشته حسینی و آرمان درویش ایفاگر نقشهای اصلی آن هستند.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها