صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تشکر مجید مجیدی از پزشکان و پرستاران/ بزودی غلبه بر کرونا را جشن می‌گیریم

تشکر مجید مجیدی از پزشکان و پرستاران/ بزودی غلبه بر کرونا را جشن می‌گیریم

مجیدیمتن یادداشت مجید مجیدی خطاب به پزشکان و پرستاران به شرح زیر است:

این‌بار با کرونا، در نگاه اول سایه ترس و وحشت و نگرانی است و به ظاهر هرچه جلوتر برویم انگار این نگرانی بیشتر و بیشتر می‌شود! اما این یک روی سکه است و روی دیگر سکه همدلی، ایثار، فداکاری و گذشت آنهم در حد اعلای خودش، یعنی از جان خود گذشتن برای نجات یک هموطن، و در خط مقدم این جبهه، جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی و همه گروه‌هایی که به نوعی با این عزیزان پیوند دارند. دست تک تک این عزیزان را می‌بوسیم. این‌ها حماسه می‌آفرینند، همانند رزمندگان جان بر کفی که هشت سال از خاک و ناموس کشور عزیزمان دفاع کردند.

جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی امروز دوباره به این واژه‌ها جان دادند و غبارروبی کردند از واژه‌های ایثار، فداکاری و گذشت و مطمئن باشید شما عزیزان که  همیشه جایگاه اجتماعی‌تان محترم بوده ولی این‌بار قلب مردم ایران را تسخیر خواهید کرد.

شک ندارم ما مردم بزرگ ایران این مشکل را هم همانند همه مشکلات جمعی دیگر، با همدلی، همراهی و ایمان پشت سر خواهیم گذاشت و بعد از این روزها، روزهای گذر از این بیماری را در کنار هم جشن خواهیم گرفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها