صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اسکار سینمای هند هم مقابل کرونا عقب‌نشینی کرد

مراسم سالانه جوایز سینمایی بالیوود، معروف به اسکار سینمای هند، به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به زمان دیگری موکول شد.

فیلمبه گزارش ایندی‌پندنت، مسئولان برگزاری جوایز بین‌المللی آکادمی فیلم هند در بیانیه‌ای اعلام کردند، به سبب افزایش نگرانی درباره شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت و ایمنی مخاطبان و به‌طور کلی جامعه، مدیریت این جوایز و سهامداران در نهایت تصمیم به تعویق انداختن این جوایز گرفتند. 

 مراسم اعطای جوایز سالانه آکادمی فیلم هند قرار بود آخر ماه مارس (۱۰ فروردین) برگزار شود و تاریخ جدید این رویداد سینمایی در اولین فرصت اعلام می‌شود. 

مراسم جوایز آکادمی فیلم هند تنها یکی از رویدادهای سینمایی است که تاکنون به سبب شیوع ویروس کرونا تاریخ برگزاری خود را به زمان دیگری موکول کرده است. پیش از این جشنواره مستند تسالونیکی در یونان، جشنواره فیلم هنگ‌کنگ، جشنواره فیلم شرق دور در ایتالیا، اولین جشنواره فیلم دریای سرخ در عربستان سعودی، MipTV که بازار محصولات تلویزیونی در کن، سومین دوره جشنواره سریال‌های تلویزیونی (CannesSeries) در فرانسه و ... نیز تاریخ برگزاری خود را در سال جاری تغییر داده‌اند. 

با این وجود مسئولان هفتاد و سومین دوره جشنواره کن تا به امروز بر روی برگزاری این رویداد مهم سینمایی در تاریخ اصلی تاکید و اعلام کرده‌اند تاکنون دلیلی برای عدم برگزاری جشنواره و بازار فیلم کن نمی‌بینند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها