صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

برگزاری جشنواره فیلم جهانی «ما همه یکی هستیم»

جشنواره‌های فیلم در جهان در حال همکاری برای برگزاری جشنواره‌ای هستند که منتخبی از آثار این رویدادها را طی بیش از ۱۰ روز رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

جشنواره

به گزارش اسوشیتدپرس، ترایبکا اینترپرایز، شرکت برگزارکننده جشنواره فیلم ترایبکا و یوتیوب دیروز (دوشنبه) خبر برگزاری جشنواره آنلاین «ما یکی هستیم: یک جشنواره جهانی فیلم» را اعلام کردند.

جشنواره‌های بین‌المللی دیگر؛ از جمله جشنواره فیلم کن، ساندنس، ونیز و جشنواره‌هایی که در برلین، توکیو و نیویورک برگزار می‌شوند نیز با برنامه‌ای منتخب و گلچین شده در این فستیوال شرکت خواهند کرد. این جشنواره به نفع سازمان بهداشت جهانی و سازمان‌های امدادی محلی برگزار می‌شود و تماشاگران را به کمک مالی به تلاش‌ها در مقابله با بیماری کووید-۱۹ تشویق خواهد کرد.

ترایبکا اینترپرایز فهرست فیلم‌هایی که در جشنواره «ما یکی هستیم» پخش خواهد شد را اعلام نکرده است اما انتظار نمی‌رود این جشنواره شامل فیلم‌های برجسته‌ای باشد که قرار بود در جشنواره‌های لغو شده مانند جشنواره کن یا در جشنواره‌هایی چون جشنواره فیلم تورنتو که هنوز برنامه‌ای برای لغو آن‌ها وجود ندارد، اکران شوند. به گفته برگزار کنندگان، برنامه این جشنواره آنلاین شامل فیلم، فیلم کوتاه، مستند، موسیقی، کمدی و گفت‌وگو خواهد بود.

جین روزنتال (Jane Rosenthal) مدیرعامل ترایبکا اینترپرایز در بیانیه‌ای در این باره گفت: امیدواریم که همه مزه آنچه هر کدام از جشنواره‌ها را منحصر به فرد می‌کند، بچشند و هنر و قدرت فیلم را درک کنند.

جشنواره آنلاین «ما یکی هستیم» از ۲۹ مه (۹ خرداد) در یوتیوب آغاز می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها