صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آیا با ساخت فیلمنامه «بی سر و صدا» مخالفت شده است؟

این روزها بار دیگر ماجرای حذف پروانه ساخت آثار سینمایی قوت گرفته و اظهار نظرهای بسیاری درباره چرایی حذف بیشتر این شورا مطرح شده است.

خبر

 پس از مدت ها از تعطیلی شورای پروانه ساخت و نمایش به دلیل شیوع ویروس کرونا و عملا تعطیلی پروژه های سینمایی، مدتی است شورای پروانه ساخت کارش را آغاز کرده و خبر موافقت این شورا با ساخت فیلم هایی که فیلمنامه هایشان در صف مجوز این شورا بوده رسانه ای می شود و البته در این میان همچنان مخالفت های این شورا با برخی فیلمنامه ها بدون دلایل محکم و منطقی وجود دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که فیلمنامه «بی سر و صدا» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجیدرضا مصطفوی ماه ها پیش درخواست مجوز ساخت داده است و بعد از بررسی چندین باره آن، مجوز ساخت فیلم صادر نشده است.

فیلمنامه ای که ظاهرا مخالفان و موافقان جدی در شورای پروانه ساخت دارد و دلیل مخالفت با این فیلمنامه بعد از ماه ها بررسی هنوز از جانب مصطفوی نیز رسانه ای نشده است. به نظر می رسد تصمیمات شورای پروانه ساخت و عدم صدور مجوز برای برخی از آثار سینمایی به روال سالیان قبل باز هم چالش هایی ایجاد خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها