صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

منتظر اکران چه فیلم‌هایی هستیم؟ (بخش دوم)

با اعلام اخبار بازگشایی سینماها از تاریخ اول تیر بحث اکران فیلم‌های مهمی که منتظرشان هستیم بیش از پیش داغ شده است. مجموعه این فیلم‌ها را در چند پست اختصاصی با هم مرور خواهیم کرد.

درخت گردو


درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان


درخت گردو فیلمی درباره بمباران شیمیایی مردم کردستان است. داستان مردی به نام قادر که در دل این فاجعه گرفتار شده و برای حفظ خانواده‌اش تلاش می‌کند.
این فیلم از مهمترین فیلم‌های جشنواره فجر سال گذشته بود که نظرات مثبت بسیاری دریافت کرد. از بازی درخشان پیمان معادی در متفاوت‌ترین نقش کارنامه هنری‌اش گرفته تا تصاویر بسیار تلخ و به یادماندنی فیلم که حاصل کار گروهی حرفه‌ای در پشت صحنه است.


روز صفر به کارگردانی سعید ملکان

روز صفر دیگر فیلم مهم جشنواره سال گذشته است که منتظر دیدنش هستیم. فیلمی که در آن امیر جدیدی در نقش یک مامورامنیتیِ کاربلد ظاهر می‌شود و آمادگی بالای خود برای بازی در یک تریلر خوش ساخت را به رخ می‌کشد.
ملکان در اولین تجربه کارگردانی خود به سراغ موضوع حساس و جذاب چگونگی دستگیری عبدالمالک ریگی تروریست مخوف رفته و به خوبی از پس ساختن فیلمی پرلوکیشن و سخت برآمده است.مجبوریم به کارگردانی رضا درمیشیان

«مجبوریم» تازه‌ترین فیلم رضا درمیشیان است کارگاردانی که فیلم‌هایی با زبانی تلخ و معترض می‌سازد و طرفداران بسیاری هم دارد.
نکته جالب توجه این فیلم پر بازیگر حضور نسل‌های مختلف بازیگران زن در «مجبوریم» است، ژاله علو، فاطمه معتمدآریا، نگارجواهریان و پردیس احمدیه نسل های مختلف بازیگران زن این فیلم را تشکیل میدهند. البته از خلاصه داستان این فیلم هنوز چیزی منتشر نشده است.
مجبوریم از لحاظ لوکیشن هم متنوع‌تر از کارهای قبلی درمیشیان است و نکته‌ی جالب این که به نظر می‌رسد چهره‌های مطرح در حوزه‌های مختلف دست به دست هم داده‌اند تا فیلم درمیشیان اثری شاخص باشد. موسیقی فیلم را هم کیهان کلهر ساخته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها