صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

منتظر اکران چه فیلم‌هایی هستیم؟ (بخش چهارم)

در این بخش به معرفی فیلم‌هایی می‌پردازیم که شاید کمتر اسم‌شان را شنیده باشید اما مخاطبان جدی سینما قطعا منتظر تماشای آنها بر پرده سینما هستند.

آتابای
آتابای به کارگردانی نیکی کریمی

آتابای به عقیده بسیاری بهترین فیلم نیکی کریمی در مقام کارگردان است. فیلمی عاشقانه با حال و هوای خاص که داستان ساده و سر راست خود را در لوکیشن‌های خارج شهر و با قاب‌های زیبا و دیالوگ‌های به یادماندنی روایت می‌کند.
هادی حجازی‌فر، جواد عزتی و سحر دولتشاهی در فیلم که با زبان ترکی و با زیرنویس فارسی ساخته شده است متفاوت‌ترین بازی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

پوست به کارگردانی بهمن و بهرام ارک

فیلم پوست از پر سر و صداترین فیلم‌های جشنواره سال گذشته بود. برادران ارک که با فیلمی متفاوت در ژانر وحشت به جشنواره فیلم فجر آمده بودند توانستند نظرات مثبت بسیاری را جلب کنند.
پوست داستانی کاملا بومی و ایرانی دارد و به جهت باورپذیری بیشتر از بازیگران بومی همان منطقه استفاده کرده است. داستان این فیلم که مانند آتابای به زبان آذری ساخته شده است، ریشه در باورهای مردم نسبت به طلسم، جادو و اجنه دارد.

تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف

مرتضی فرشباف فیلم تومان را برخلاف فیلم‌های قبلی خود سوگ و بهمن با ریتمی تند ساخته است.
تومان با اشاره به داستان شرط بندی و قمار در دنیای ورزش بیانگر دغدغه ی این روزهای اکثر جوان های کشور است که از روی هیجان و گاها ناچاری دست به همچنین ریسک بزرگی می زنند.
فرشباف با بازی گرفتن از بازیگرانی که اکثرا از دل تاتر برخواسته‌اند، سعی کرده است فضای حاکم بر فیلم را خودمانی تر و باور پذیرتر سازد و در این امر نیز موفق بوده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها