صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تجربه متفاوت اکران «جهان با من برقص»

«جهان با من برقص» نمایش همزمان روی پرده سینما و پلتفرم‌های وی‌اودی را تجربه می‌کند.

جهان با من برقص از سال‌ها قبل روال بر این بود فیلمی که بر پرده سینماها به نمایش درمی‌آمد پس از گذشت مدتی به شبکه نمایش خانگی راه می‌یافت. فاصله بین اکران سینمایی و توزیع نسخه خانگی ابتدا خیلی طولانی بود اما وقتی قاچاق و کپی غیرقانونی فیلم‌ها بیشتر باب شد، این فاصله زمانی کمتر شد و گاه به یک هفته تا 10 روز هم رسید.

اما حالا فیلم سینمایی «جهان با من برقص» به کارگردانی سروش صحت که از ماه‌های آخر سال 98 به سینماها آمده بود، در چند هفته پایانی و باقی‌مانده اکران خود پس از بازگشایی سینماها، همزمان در شبکه نمایش خانگی هم عرضه شده است.

براساس پیگیری ایسنا، این اتفاق با هماهنگی میان پخش‌کننده و مدیران سامانه وی‌اودی انجام شده است و شورای صنفی نمایش هم آن را تایید می‌کند.

به این ترتیب علاقه‌مندان به تماشای این فیلم، می‌توانند آن را در برخی سینماها یا فیلیمو مشاهده کنند و البته پیش بینی می‌شود تماشاگران حرفه‌ای که علاقه‌مند هستند بر پرده عریض فیلم ببینند ترجیح بدهند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به سینما بروند و اما عده دیگر ترجیح بدهند در خانه فیلم را ببینند. با این روند برای نخستین‌بار در سینمای ایران تجربه متفاوتی را پشت سرمی‌گذاریم.

در «جهان با من برقص» علی مصفا نقش اصلی را ایفا کرده و در کنار او جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی‌پور و کاظم سیاحی هم بازی کرده‌اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها