صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اولین فیلم کودک سال از اکران انصراف داد

تهیه کننده فیلم «پیشی میشی» از انصراف اکران این فیلم در سینماها سراسر کشور خبر داد.

پیشی میشیدر حالی که قرار بود فیلم پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت از ۲۵ تیر اکران خود را بر اساس مصوبه شورای صنفی نمایش در سینماها آغاز کند، تهیه کننده این فیلم از اکران انصراف داد.

احمد احمدی درباره دلایل این انصراف گفت: درخواست ما برای اکران پیشی میشی به قبل از موج تازه کرونا باز می گردد. ما بر اساس آنچه اعلام شده بود تصور می کردیم زیرساخت های لازم برای اکران آماده است، کرونا هم فروکش کرده بود و قرار بود همه سینماها باز شوند اما حالا با گسترش دوباره کرونا و تعطیلی دوباره سینماها بخصوص در شهرستان ها چاره ای جز انصراف از اکران نداریم.

تهیه کننده فیلم های ردکارپت و لازانیا در ادامه گفت: پیشی میشی یک فیلم مستقل است که بدون هر گونه کمک و وام دولتی ساخته شده و به عنوان بخش خصوصی اکران فیلم در این شرایط دشوار است و می تواند به نابودی فیلم منجر شود. از طرف دیگر مخاطب این فیلم خانواده و کودکان هستند و با شرایطی که کرونا بوجود آورده حفظ سلامت مخاطبان سینما مهمتر است. بنابراین تصمیم گرفتیم از اکران این فیلم انصراف بدهیم.

رضا شفیعی جم، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری، سپهر سهرابی، مهدی حدادی، نفیسه روشن، یوسف صیادی، صدیقه کیانفر، عباس محبوب از بازیگران پیشی میشی هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها