صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

علم الهدی مطرح کرد: منتظر حمله روشنفکرنماها به حاتمی‌کیا، تبریزی، راعی، درویش باشید!

امیرحسین علم الهدی با انتقاد از توهین‌های مانی حقیقی و مسعود فراستی به فیلمسازانی چون مجید مجیدی و رضا میرکریمی، عنوان کرد: منتظر حمله طیف سینماگر و منتقد روشنفکرنما به حاتمی‌کیا، تبریزی، راعی، درویش و… در آینده نزدیک باشید.

 هفته گذشته مانی حقیقی کارگردان "یک پذیرایی ساده" و مسعود فراستی منتقد فیلم در نشست نقد و بررسی این فیلم در لانه جاسوسی سخنانی تند علیه مجید مجیدی و فیلم هایش به ویژه فیلم "رنگ خدا" اظهار داشتند.

امیرحسین علم الهدی در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده، درباره این صحبت‌ها واکنش به خرج داده است. متن یادداشت از این قرارست:

بنام حق

"رنگ خدای مجیدی املی‌ترین فیلم است و سازنده یه حبه قند " عقب مانده ذهنی است" !

اولین گفتار به نام مانی حقیقی ثبت گردیده است و دومی گفتار مختص مسعود فراستی است و هر دو گفتار در سفارت سابق آمریکا و یا همان لانه جاسوسی بیان گردیده است.

تعجب نکنید این گفتمان چند سالی است که توسط دولتمردان دهم با عناوین دیگری همانند "شاه نشین‌ها" و "رانت خوارها" و جدیدا "ساحل نشین‌ها" پا گرفته است و جالب‌تر این است که بعد از چند سالی مهم‌ترین فردی که در سینمای دولت دهم از این القاب استفاده می‌کرد به خاطر برخی مسایل از کار برکنار و نفر دیگرشان هم مهمان زندان اوین شد!

اگر در آینده دیدید که مانی حقیقی از کشور خارج شد و فیلم‌های ۳ نقطه‌ای ساخت زیاد تعجب نکنید و همینطور اگر دیدید که فراستی در همین آینده نزدیک در یک جای غیرمتعارف! در حال تدریس "نقد فیلم" هست باز هم تعجب نکنید. سنت باری‌تعالی بر این اصل استوار است که از هر دست بدهید از همان دست پس می گیرید.

تحلیلم را از جریان مرموزی که در حال مدیریت حقیقی و فراستی است که فیلمسازان مولف سینمای ایران اسلامی مثل مجیدی و میرکریمی و… را هدف گرفته‌اند، در آینده خواهم گفت. ولی منتظر حمله طیف سینماگر و منتقد روشنفکرنما به حاتمی کیا، تبریزی، راعی، درویش و… در آینده نزدیک باشید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها