صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

استقبال مردم از «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» در سینما فرهنگ و استقلال

در سه روز اول جشنواره فیلم فجر در سینماهای مردمی، فیلم «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» در سینما فرهنگ و استقلال مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس ، در سه روز اول جشنواره فیلم فجر فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» ساخته محمدهادی کریمی در سینماهای استقلال و فرهنگ با استقبال بسیار خوبی مواجه شد، به طوریکه تمام سالن پر از جمعیت بود و حتی تعدادی از تماشاگران فیلم را با نشستن روی پله ها و زمین دنبال کردند.

اولین روز نمایش فیلم در سالن شهر فرنگ سینما آزادی به نمایش درآمد با توجه به زمان نمایش فیلم که ساعت 17 بود اما سالن پر شده بود.

همچنین شب گذشته فیلم های «هیس ...» و «حوض نقاشی» با استقبال مخاطبین مواجه شد و سالن‌های نمایش مملو از علاقمندان به سینما بود.

اکثر کارشناسان معتقدند استقبال مردم در این دوره از جشنواره نسبت به سالهای گذشته در روز های اول بسیار خوب و در خور توجه است.

در این فیلم هنگامه قاضیانی، مهدی احمدی، نیکی کریمی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین آرمان، خاطره اسدی و... به ایفای نقش می پردازند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها