صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حوزه هنری پخش «تنهای تنهای تنها» را برعهده گرفت

سازمان توسعه سینمایی سوره پخش فیلم "تنهای تنهای تنها" ساخته احسان عبدی‌پور را برعهده گرفت.

 این فیلم که در جشنواره فیلم فجر امسال به عنوان پدیده جشنواره از سوی منتقدان شناخته شد و در بخش تجلی اراده ملی نیز رکوددار جوایز شد، قرارست توسط پخش‌کننده آن یعنی حوزه هنری در زمان مناسبی و به بهترین شکل ممکن اکران شود.

احسان عبدی‌پور کارگردان فیلم "تنهای تنهای تنها" دراین‌باره گفت: پخش این فیلم توسط حوزه هنری در واقع عرضه یک کالای فرهنگی توسط مرکز فرهنگی است و طبیعتا مسئولان حوزه انتظار و توقع یک فیلم تجاری و گیشه‌ای را از این فیلم ندارند و تمام آنچه که یک فیلم فرهنگی برای اکران نیاز دارد در اختیار فیلم قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: من به دوستان حوزه هنری گفتم که طبق ذات خود فیلم با آن رفتار کنند و به نظرم "تنهای تنهای تنها" فیلم ساده و بی‌ادعا و هنری است که در ساختاری جدا از کارهای تجاری و... باید به آن توجه شود.

به گفته احسان عبدی‌پور، حوزه هنری یکی از پخش‌کننده‌های خوب فیلم در سینمای ایران است که انتخابی مناسب برای اکران اینگونه فیلم‌ها نیز هست.

وی افزود: هم اکنون حوزه هنری از معدود مراکزی است که به سینمای دارای اندیشه توجه ویژه‌ای دارد؛ رویکردی که ما کمتر در بین بخش خصوصی سینمای ایران شاهد آن هستیم.

کارگردان فیلم "تنهای تنهای تنها" تاکید کرد: من قصد داشتم فیلم را در زمانی که مدنظرم بود اکران کنم ولی دوستان و کارشناسان در حوزه هنری من را متقاعد کردند که در زمان دیگری که بسیار به نفع فیلم هست، اکران کنند. هم اکنون اکران کردن یک فیلم بسیار سخت شده و مثل هماهنگ کردن یک تیم فوتبال دقت زیادی را می‌طلبد.

عبدی‌پور با اشاره به استقبال خوب مردم از فیلم "تنهای تنهای تنها" گفت: استقبال ازاین فیلم به گونه‌ای بود که سانس‌های ویژه و صف‌های زیادی برای این فیلم تشکیل شد و در شهرهای بزرگ کشور هم استقبال خوبی از این فیلم کردند و امیدوارم با حمایت حوزه هنری این فیلم اکران بسیار خوبی در تهران و شهرستان‌ها داشته باشد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها