صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سخنگوی شورای صنفی نمایش فیلم: سقف هر فیلم در اکران نوروزی 25 سالن است

سخنگوی شورای صنفی نمایش فیلم گفت: سقف هر فیلم در اکران نوروزی 25 سالن است و هیچ اثری در بیش از این تعداد سالن به نمایش عمومی نمی رسد.

 حبیب کاوش در گفت وگو با ایرنا افزود: گمانه زنی های متفاوتی درباره اکران نوروزی اعلام می شود که برخی از آنها صحیح نیست.
وی با رد اکران فیلم ملکه در ایام نوروز تاکید کرد که فیلم قاعده تصادف برای اکران عمومی مشکلی ندارد. سخنگوی شورای صنفی نمایش فیلم درباره تعداد سالن های سینمایی اختصاص داده شده برای 5 اثر اکران نوروزی توضیح داد: تعداد سالن های سینمایی بر اساس ظرفیت فروش به آثار سینمایی اختصاص می یابد اما در نهایت سقف سالن های سینمایی هر فیلم 25 سالن است. کاوش تاکید کرد: امسال به هیچ عنوان به یک اثر سینمایی 100 سالن سینمایی داده نشده و بر اساس قوانین در نهایت 25 سالن تعلق می گیرد.
وی گفت: ممکن است چند سالن سینمایی سوبسیدی و ضعیف به این 25 سالن افزوده شود که تعداد این سالن ها در نهایت از پنج عدد تجاوز نخواهد کرد. سخنگوی شورای صنفی نمایش فیلم همچنین تاکید کرد که با پخش کنندگانی که قاعده اکران فیلم ها در 25 سالن سینمایی را زیر پا بگذارند بر اساس قوانین برخورد می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها