صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بليت فيلم‌هاي اكران نوروزي گران نمي‌شود

هفت فیلم سینمایی نوروزی از روز چهارشنبه ۲۳ اسفند در سالن سینماها به نمایش درمی‌آید و قیمت بلیت نوروزی تغییر نداشته است.

 حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با فارس درباره نمایش نوروزی فیلم‌ها گفت: فیلم‌های سینمایی «رسوایی» (گروه سینمایی آفریقا)، «رژیم طلایی» (گروه سینمایی قدس)، «حوض نقاشی » (گروه سینمایی آزادی)، «تهران 1500» (گروه سینمایی استقلال) و «قاعده تصادف» (گروه سینمایی عصر جدید) از روز چهارشنبه 23 اسفندماه به نمایش درمی آید. وی درباره دو فیلم «عشق» و «آقای الف» توضیح داد: فیلم سینمایی «عشق» در سانس فوق‌العاده سینماها می‌تواند به نمایش درآید. فیلم سینمایی سه بعدی «آقای الف» در ایوان شمس به صورت کامل به نمایش در می‌آید و در سالن‌های آزادی و فرهنگ در سانس فوق‌العاده اکران می‌شود. وی درباره قیمت بلیت نوروزی سینماها گفت: هیچ تغییری در قیمت بلیت‌ها در نظر نگرفتیم و قیمت بلیت نوروزی فیلم‌ها مانند گذشته است. کاوش درباره پروانه نمایش صنفی فیلم «قاعده تصادف» گفت: هنوز پروانه صنفی این فیلم به شورای صنفی نمایش نیامده است اما گفتند صادر شده و در راه است.
بهنام بهزادی : اصلاحات به قاعده تصادف لطمه نزده است
فیلم سینمایی قاعده تصادف با اعمال اصلاحاتي نوروز 92 اكران می‌شود.
بهنام بهزادی كارگردان فیلم در گفتگو با ایلنا؛ با تایید این اصلاحات گفت: اصلاحاتی كه به فیلم داده شده است جزیی است و لطمه به روند فیلم نمی‌زند. وی ادامه داد: قرار است فیلم در گروه سینمایی عصر جدید در نوروز 92 اكران شود.
فیلم سینمایی قاعده تصادف به تهیه‌كنندگی و كارگردانی بهنام بهزادی با بازی امیر جعفری، اشکان خطیبی، بهاران بنی‌احمدی، مهرداد صدیقیان، سروش صحت، محمدرضا غفاری، مارتین شمعون‌پور، روشنک گرامی، ندا جبرئیلی و امید روحانی درباره‌ چند جوان است که در این فیلم روابط‌شان با یکدیگر و والدینشان روایت شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها