صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«قاعده تصادف» از هفته آینده اكران می شود

فیلم سینمایی قاعده تصادف قرار بود از روز چهارشنبه 23 اسفند ماه در سینماهای تهران و شهرستانها به نمايش درآيد اما اكران اين فيلم به تعويق افتاد.

بهنام بهزادي درباره مشكل به وجود آمده بر سر راه اكران عمومي فيلم خود به «باني فيلم» گفت: طي چند روز آينده «قاعده تصادف» به اكران خواهد رسيد.
وي درباره مميزي‌هاي وارد شده به فيلم خود اضافه كرد: واقعاً به اصل فيلم ضربه چنداني وارد نشده و پس از انجام همه كارهاي لازم، كپي تازه را تحويل مي‌دهيم. بعد از انجام اصلاحات باید صدا گذاری و میكس مجدد انجام می‌دادیم و بعد كپی جدید از فیلم تهیه می شد لذا كمی اكران فیلم به تاخیر افتاد اما نمایش فیلم از چند روز آینده شروع می شود. بهزادي همچنين گفت: اتفاقات زيادي دست به دست هم داد تا فيلم ما در موعد مقرر به اكران نرسد، اما معتقدم به فروش فيلم آسيبي وارد نخواهد شد.
اين كارگردان با اعلام نگاه خوش‌بينانه خود، تأكيد داشت: من نگاه به شدت اميدوارانه‌اي به اكران نوروزي دارم و اصلاً معتقدم همين قضايا باعث مي‌شود فيلم بهتر معرفي شده و گيشه پررونق‌تري داشته باشد. درباره اين فيلم به قول معروف «هر چه پيش آيد، خوش آيد»، قائل هستم و اميد دارم تمام اين برنامه‌ها به نفع فيلم واقع شود.
بهنام بهزادي در ادامه بيان داشت: اميدوارم در سال جديد تماشاگران ما با سينما آشتي كنند و همچنين خانواده‌ها براي ديدن همه فيلم‌ها به سينما بيايند . من به خصوص براي فيلم خودم اميد زيادي به جوانان دارم و از آنجا كه ما امكانات زيادي براي تبليغات نداريم، احساس مي‌كنم فيلم جوانانه ما به تبليغ همين مخاطبان جوان خود خواهد فروخت. به عبارت بهتر، همه تبليغات رايج بر سر جاي خودش و تبليغات دهان به دهان مردمي هم به نوبه خود سهم زيادي در جذب مخاطب دارد. ما به خاطر همين تاخيرها در اكران ، گذشته از اينكه فرصت را از دست داده‌ايم، به جهت منابع مالي هم از تبليغات گسترده و وسيعي برخوردار نيستيم و فكر مي‌كنم همين تماشاگران هستند كه صادقانه‌ترين تبليغ‌ها را براي فيلمي كه آن را پسنديده‌اند، داشته باشند.
كارگردان «قاعده تصادف» با اشاره به اينكه از بابت فيلم‌هاي رقيب نگراني ندارد، گفت: هر فيلمي مخاطب و جايگاه خودش را در اين سينما دارد. قرار نيست قياس مستقيمي بين مخاطبان آثار مختلف داشته باشيم. افراد به دلايل مختلف به سينما مي‌آيند و فيلم ما وظيفه دارد مخاطب خاص خودش را به سينما دعوت كند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها