صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بهنام بهزادی: «قاعده تصادف» به نسبت سالن هایش فروش فوق العاده ای دارد

 بهنام بهزادی با بیان اینکه پروانه نمایش این فیلم دیر صادر و این امر باعث تاخیر در آماده شدن و تحویل نسخه نهایی فیلم به سینما ها شد و در نهایت نسبت به دیگر فیلم های نوروزی یک هفته دیرتر به اکران عمومی درآمد به «بانی فیلم» گفت: اما با تمام این شرایط خوشحالیم که فیلم برای مخاطبان به نمایش در آمد چراکه مخاطبان خود را به سالن دعوت می کند.

او افزود:در حال حاضر نمایش این فیلم با 6 سالن ثابت و 3 سالن تک سانس در سینماها ادامه دارد و اختصاص این میزان سالن به فیلم ما اصلا خوشحال کننده نیست ،چراکه طبیعتا بر فروش فیم تاثیر نا مطلوب می گذارد.

وی با بیان اینکه امکانات زیادی هم برای تبلیغات این فیلم در سطح شهر نداریم، گفت: دستگا هها و جریانات فرهنگی هم که باید از این فیلم حمایت می کردند هیچ کمکی به فیلم ما نکردند .

کارگردان فیلم «قاعده تصادف» در ادامه گفت: اما فروش فیلم ما بااین میزان سالن کم نه تنها پایین نیست، بلکه روز به روز بیشتر هم می شود. سیر صعودی گیشه فیلم ما در روز های گذشته این را برایمان ثابت کرده و ما در یافتیم که مبلغین واقعی فیلم ما خود مخاطبان فیلم هستند.کسانی که فیلم را دیدند و دیدن آن را به دیگران توصیه می کنند.قطع به یقین مخاطبین این فیلم بعد از تعطیلات بیشتر هم می شود،چراکه بخش گسترده ای از مردم در حال حاضر تهران نیستند و دانشجویان هم وقتی بعد از تعطیلات به تهران برگردند فروش فیلممان بیشتر می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها