صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«چه خوبه که برگشتی» در اکران تابستان

داریوش مهرجویی گفت: مردم منتقدان اصلی آثارم هستند و "چه خوبه که برگشتی" را مردم باید بپسندند.

چه خوبه که برگشتی
 داریوش مهرجویی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که معمولا قبل از نمایش فیلم‌هایش این آثار نقدهای مختلفی می‌شود، گفت: همزمان با اکران فیلم‌هایم چه در داخل و چه در فستیوال‌های خارجی با قضاوت های مختلفی مواجه می شوم، قضاوت هایی که به هنگام اکران فیلم و دیدن مجدد معمولا تغییر می‌کند.

وی درباره انتقادهای وارده به فیلم‌ "چه خوبه که برگشتی" تازه‌ترین ساخته‌اش که در جشنواره فیلم فجر سال 91 به نمایش درآمد، تصریح کرد: خوشبختانه من برای مردم فیلم می‌سازم و این مردم هستند که همیشه از آثارم استقبال کرده‌اند. بی شک نظرات و انتقادات مردم از هر چیز برای من مهم تر است.

و اما از آنجا که فیلم "چه خوبه که برگشتی" به تازگی مجوز اکران گرفته است با علی سرتیپی مدیرعامل شرکت فیلمیران که مسئولیت پخش این فیلم سینمایی "چه خوبه برگشتی" را برعهده دارد نیز گفتگویی داشته‌ایم. وی گفت: هنوز برنامه‌ریزی دقیقی برای اکران این فیلم سینمایی انجام نشده است اما تلاش خواهیم کرد که آن را در نوبت اکران تابستانی به نمایش درآوریم.

"چه خوبه برگشتی" جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی است که در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. در این فیلم بازیگرانی چون حامد بهداد، مهناز افشار، رضا عطاران، همایون ارشادی، رویا تیموریان و حسن پورشیرازی حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرزاد دندانپزشکی که پس از سال‌ها به ایران می‌آید تا دور از مسائل و آشفتگی زندگی‌اش به آرامش برسد. همزمان با ورود او به کشوریک شی مرموز شبه‌فضایی پدیدار می‌شود و پای خانم دکتر یاسمین و سنگ‌های جادویی‌اش را به ماجرایی باز می‌کند که رفاقت دیرینه فرزاد و کامبیز را که سال‌هاست در همسایگی هم کنار دریا زندگی می‌کنند، به جدالی بیهوده می‌انجامد....

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها