صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سعید سهیلی: «کلاشینکف» پس از ده‌ها بار بازنویسی مجوز ساخت گرفت / آغاز فیلمبردای بعد از انتخابات

سعید سهیلی از ارائه پروانه ساخت فیلم "کلاشینکف" پس از ده‌ها بار بازنویسی خبر داد و تاکید کرد پس از انتخابات آن را کلید می‌زند.

سعيد سهيلي
تلاش می‌کنیم تا 10 روز آینده پیش‌تولید این فیلم را شروع کنیم. من 7 ماه است که منتظر پروانه ساخت این فیلم هستم و بارها برای گرفتن این مجوز متن را بازنویسی کردم.

وی افزود: "کلاشینکف" در راستای "گشت ارشاد" است و یک فیلم اجتماعی محسوب می شود. این فیلم قصه تلخی دارد که با رگه‌های طنز به آن پرداخته می‌شود. این فیلم نیز به معضلات اجتماعی می‌پردازد. فیلمنامه آن کار مشترکی از خودم به همراه مهدی محمدنژادیان است که پیش از این در "گشت ارشاد" با هم همکاری داشتیم.

سعیلی ادامه داد: "کلاشینکف" فیلمی پربازیگر است که هنوز با هیچ کدام از عوامل آن قرارداد نبسته ایم. تلاش می کنیم بعد از انتخابات فیلم را کلید بزنیم. البته تمام فیلمبرداری هم در تهران انجام می‌شود.

"گشت ارشاد" کار قبلی سعید سهیلی نوروز 91 اکران عمومی شد که پس از مدتی به دلیل مخالفت‌هایی از پرده پایین کشیده شد. این فیلم در زمان اکران و حتی نسخه خانگی آن نیز با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو شد. در فیلم قبلی وی حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی، جمشید هاشم پور، نیوشا ضیغمی، ساعد سهیلی و... بازی می‌کردند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها