صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «خرس» منوط به تصمیم شمقدری/ فیلم کمال تبریزی هنوز مجوز ندارد

تهیه‌کننده فیلم "خرس" عنوان کرد که اکران عمومی این اثر سینمایی منوط به تصمیم رئیس سازمان سینمایی است.

خرس
 جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده "خرس" درباره سرنوشت اکران این فیلم در ایران به خبرنگار مهر گفت: ما پیش از این اصلاحاتی را روی فیلم اعمال کردیم ولی باید "خرس" دوباره توسط شمقدری دیده شود تا تصمیم نهایی درباره اکران این اثر سینمایی گرفته شود. ما علاقمندیم فیلم تا قبل از انتخابات اکران عمومی شود اما امیدی به این موضوع ندارم.

وی همچنین از صدرو پروانه ساخت "ملبورن" خبر داد و افزود: پروانه ساخت این فیلم به کارگردانی نیما جاویدی در پایان سال گذشته صادر شد. این فیلم در ژانر اجتماعی است هم اکنون مشغول جذب سرمایه برای آغاز ساخت آن هستیم.

این تهیه‌کننده درباره دیگر اثری که قصد تولید آن را داشت توضیح داد: درباره پروژه "قبر دو طبقه" به کارگردانی کمال تبریزی هم هنوز هیچ خبر جدیدی نداریم و مجوز آن صادر نشده است.

"خرس" به کارگردانی خسرو معصومی داستان مرد رزمنده‌ای است که پس از سال‌ها اسارت در هنگام بازگشت به منزل با ازدواج همسرش روبه‌رو می‌شود. پرویز پرستویی، مریلا زارعی، فرهاد اصلانی، علی اوسیوند، ناصر آقایی و مائده طهماسبی از جمله بازیگران این فیلم هستند. این فیلم در جشنواره‌های مختلفی از جمله جشنواره فیلم شانگهای برگزیده شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها