صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

وزير ارشاد و شمقدري «گذشته» را تماشا كردند

سرانجام نسخه‌اي از فيلم تازه اصغر فرهادي به ايران رسيد و مورد بازبيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي قرار گرفت.

گذشته
 به گزارش «باني فيلم» روز دوشنبه نسخه‌اي از «گذشته» به وزارت ارشاد ارسال شد تا محمد حسيني و جواد شمقدري به تماشاي اين فيلم بنشينند. اين اولين نمايش فيلم «گذشته» در ايران است كه البته هنوز جزئيات بازتاب‌هاي اين نمايش به طور رسمي منتشر نشده است. نكته قابل تأمل اينجاست كه وزير ارشاد و رييس سازمان سينمايي تنها تماشاگران فيلم فرهادي بودند و هنوز اعضاي شوراي پروانه نمايش اين فيلم را بازبيني نكرده‌اند. يك منبع آگاه در سازمان سينمايي با تأييد اين خبر به باني فيلم گفت: «اين فيلم هنوز توسط اعضاي اداره نظارت بازبيني نشده اما قرار است در جلسه روز دوشنبه هفته آينده اعضاي اين شورا به تماشاي «گذشته» بنشينند.»
فيلميران پخش‌كننده «گذشته» در ايران قصد دارد همزمان با اكران جهاني، فيلم را در سينماهاي ايران اكران كند. اين فيلم تا چند روز ديگر در جشنواره فيلم كن رونمايي مي‌شود و پس از پايان فستيوال اكران جهاني آن آغاز خواهد شد. پيش از اين گفته مي‌شد حميدرضا قرباني دستيار فرهادي عازم فرانسه شده تا نسخه‌اي از فيلم «گذشته» را براي بازبيني به ايران بياورد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها