صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

بهره‏برداری از نخستین سینمای دیجیتالی کشور

نخستین سینمای دیجیتالی کشور به همراه یک مجموعه سینمایی با حضور معاون فعالیت‏های سازمان سینمایی کشور و هیئت همراه، محمد لاله شهردار و اعضای شورای شهر پردیس و جمعی از شهروندان پردیسی افتتاح شد.

بر این اساس، فیلم‏های ملکه، رسوایی و حوض نقاشی از امروز در سینما جام جم پردیس اکران می‏شود. این مجموعه با شش هزار متر مربع زیربنا و با هزینه‏ 5 میلیارد تومانی ساخته شده است.

این مجتمع شامل سه سالن سینما با نام‏های «شاپرک مخصوص کودکان»، «الماس» و «آسمان» با ظرفیت 310 نفر است.

این طرح‏ها پس از 10 سال با حضور مهدی عظیمی، معاون سازمان سینمایی کشور و هئیت همراه، شهردار و اعضای شورای شهر پردیس و جمعی از شهروندان شهر پردیس افتتاح شد.

فاز نخست این مجموعه شامل سه سالن سینما و دو مجتمع تجاری بوده که با توجه به تکمیل نشدن فاز دوم که شامل پارکینگ عمومی و دو سالن پذیرایی است، با تعهد محضری که از سرمایه‏گذاران این مجموعه با نظارت فرمانداری گرفته شده، این مجتمع راه‏اندازی شد.

پردیس، مرکز شهرستان پردیس بوده و پرجمعیت‏ترین منطقه مسکونی شمال‏شرق استان تهران محسوب می‏شود. این شهر در فاصله 17 کیلومتری پایتخت و دامنه رشته کوه‏‏های البرز قرار گرفته است.

براساس آخرین سرشماری، جمعیت این شهر 100 هزار نفر است که براساس طرح جامع تا 600 هزار نفر را در خود پذیرا خواهد بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها