صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران ابرهای ارغوانی، بی‌تابی بیتا و بشارت توسط فیلمسازان مولود

حبیب اسماعیلی گفت: در حال حاضر قرارداد پخش سه فیلم «ابرهای ارغوانی»، «بی تابی بیتا» و «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» با موسسه پخش رسانه فیلمسازان مولود منعقد شده که اولویت ما «بی تابی بیتا» است.

وی افزود: قرارداد اکران «بی‌تابی بیتا» بسته شده و قرار است این فیلم نیمه دوم خرداد ماه روانه پرده سینماها شود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: علاوه بر این سه فیلم، در حال مذاکره با فیلم‌های دیگری نیز هستیم که در صورت فراهم بودن شرایط قرار داد پخش آن‌ها را امضاء خواهیم کرد.

براساس این گزارش، «بی‌تابی بیتا» داستان بیتا دختری جوانی است که به تازگی در یک مطب دندانپزشکی به عنوان منشی، مشغول به کار شده است. همه چیز وفق مراد اوست تا این که برخی از بیماران به او تهمت‌های ناروایی می‌زنند. امیر که به عنوان دستیار دندانپزشک دل به بیتا بسته نمی‌تواند این تهمت‌ها را تحمل کند.

در این فیلم حامد بهداد، الهه حصاری، مجید مشیری، فریبا کوثری، نگار حسن زاده و... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان بشارت به یک شهروند هزاره سوم آمده است: مینو در تب‌و‌تاب رسیدن به آرزویی که سال‌ها انتظارش را می‌کشیده با یک دعوت مواجه می‌شود. دعوتی که یک سوی آن دشواری‌های طاقت فرساست و سوی دیگر آرامشی که برای او بی معنا است. اما مینو اولی را بر می‌گزیند.

هنگامه قاضیانی، حمید فرخ نژاد نیکی کریمی،بیتا فرهی،مهدی احمدی، فرخ نعمتی، امیرحسین آرمان،ساعد سهیلی،خاطره اسدی، شهرزاد کمال زاده و احمد ساعتچیان از جمله بازیگران این فیلم هستند.

براساس این گزارش، «ابرهای ارغوانی»، ماجرای دختری را روایت می‌کند که برای گریز از ازدواج اجباری از شهرستان به تهران می‌آید.

در این فیلم بازیگرانی چون حسین یاری، هانیه توسلی، بهناز جعفری، شبنم مقدمی، شیرین یزدان بخش، امید روحانی و رویا تیموریان حضور دارند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها