صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«حوض نقاشي» دوباره صاحب سرگروه شد!

در حاليكه انتظار مي رفت با تعويق اكران فيلم سينمايي «چه خوبه كه برگشتي» در گروه استقلال، فيلم قبلي به اكرانش ادامه دهد، شوراي صنفي نمايش فيلم «حوض نقاشي» را به گروه استقلال فرستاد.

 فيلم مازيار ميري كه هفته گذشته سينماي سرگروهش آزادي را از دست داده بود از امروز در سينما استقلال اكران مي شود. ظاهرا قرار است اكران فيلم «ملكه» در تك سانس سينما استقلال ادامه داشته باشد تا از هفته آينده فيلم داريوش مهرجويي جاي اين دو فيلم را بگيرد. «حوض نقاشي» در شهرستان ها 680 ميليون فروخته و در برنامه اكران آينده شهر هايي چون بروجرد و گنبد قرار دارد. گيشه اين فيلم در شهر تهران نيز بعد از 66 روز يك ميليارد و 460 ميليون شده است. «رسوايي» اما همچنان در صدر جدول فروش روزانه قرار دارد فيلم ده نمكي حتي در بيشتر روزها از فيلم هاي تازه اكران شده اي چون «تلفن همراه رئيس جمهور» و «برف روي كاج ها» بيشتر تماشاگر دارد. اين فيلم در تهران و شهرستان ها 77 سالن در اختيار دارد. قرار است با اكران فيلم هاي جديد و كم شدن سالن هاي فيلم در تهران، كپي هاي «رسوايي» به شهرهاي ديگري نيز ارسال شود. فروش فيلم ده نمكي در حالي‌كه سينماي سرگروهش را از دست داده 5 ميليارد و سيصد ميليون شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها