صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شورای صنفی نمایش بدون هیچ تغییر به کار خود ادامه می دهد

سید ضیاء هاشمی درباره نتیجه انتخابات امروز در شورای صنفی نمایش اعلام کرد که این شورا بدون هیچ تغییری در ترکیب اعضا به کار خود ادامه می‌دهد.

 سید ضیاء هاشمی رئیس اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که شورای صنفی نمایش بدون هیچ تغییری به کار خود ادامه خواهد داد، گفت: هیچ تصمیمی برای تغییر اعضای شورای صنفی نمایش نداشته و اعضای این شورا همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. البته علی سرتیپی که قرار بود که این شورا بپیوندد، در همان جلسه اول استعفا داد.

وی در رابطه با حضور مسعود اطیابی نیز توضیح داد: وی در حال حاضر در لبنان به سر می برد و به محض بازگشتش به کشور، در جلسات شورای صنفی نمایش حضور خواهد داشت.

در جلسه شورای صنفی نمایش که صبح امروز دوشنبه 6 خردادماه برگزار شد، فیلم سینمایی "خودزنی" به کارگردانی احمدکاوری به جای فیلم سینمایی "برف روی کاج‌ها" ساخته پیمان معادی در گروه سینمایی عصر جدید اکران خواهد شد.

همچنین فیلم سینمایی "بی‌تابی بیتا" به کارگردانی مهرداد فرید در گروه سینمایی قدس جایگزین فیلم "بازنشسته‌ها" به کارگردانی محسن ارجمند می‌شود. "چه خوبه برگشتی" ساخته داریوش مهرجویی نیز از روز چهارشنبه هشتم خرداد ماه در گروه سینمایی استقلال اکران می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها