صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پایان فیلمبرداری "به تهران خوش آمدید"/ مذاکره با آهنگسازان

فیلمبرداری "به تهران خوش آمدید" ساخته رضا سبحانی به پایان رسید و در حال حاضر تدوین آن انجام می‌شود.

به تهران خوش آمدید
 مجتبی امینی تهیه‌کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید خبر به پایان رسیدن فیلمبرداری "به تهران خوش آمدید" گفت: تدوین فیلم سینمایی "به تهران خوش آمدید" توسط مهدی حسینی‌وند آغاز شده است و امیدوارم به زودی به پایان برسد.

وی توضیح داد: با توجه به داستان متفاوت این فیلم سینمایی، نیازمند موسیقی در تم‌های مختلف هستیم. "به تهران خوش آمدید" در حوزه بین‌المللی ساخته شده و موسیقی این فیلم نیز باید تلفیقی از فرهنگ‌های مختلف باشد به همین دلیل مذاکراتی را با چند تن از آهنگسازان داخلی داشته‌ایم اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم.

امینی بیان کرد: داستان این فیلم سینمایی روایتی از فرهنگ مردم ایران در قبال تحریم‌های سیاسی و اقتصادی است، در واقع این فیلم می تواند مقایسه ای از فرهنگ غرب و ایران باشد.

"به تهران خوش آمدید" در ابتدا قرار بود به کارگردانی مهدی نادری ساخته شود، اما با انصراف نادری از ساخت آن، کارگردانی این فیلم سینمایی به رضا سبحانی رسید.

در این فیلم بازیگرانی چون هنگامه قاضیانی، مهرداد صدیقیان، همایون ارشادی، رضا ناجی، بابک حمیدیان، سام قریبیان و ... بازی می‌کنند. تورج اصلانی نیز به عنوان مدیر فیلمبرداری در این فیلم سینمایی حضور دارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها