صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فرهادی در غیابش تشویق شد/ سانس فوق‌العاده آزادی برای "گذشته"

مدیر پردیس سینمایی آزادی از استقبال خوب مخاطبان از فیلم "گذشته" اصغر فرهادی در نخستین روز اکران، آن‌هم بدون هر گونه تبلیغات شهری خبر داد.

گ
 رضا سعیدی‌پور، مدیر سینما آزادی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اکران فیلم "گذشته" که از سانس 11 امروز در این سینما آغاز شده است، گفت: با اینکه برای فیلم "گذشته" هیچ تبلیغ شهری نشده است و سردر سینما هم به آن اختصاص داده نشده است اما استقبال مخاطبان خوب بوده است.

وی افزود: استقبال مردم به حدی بود که سهمیه رزرو بلیت امروز تا ساعت 12 ظهر تمام شد و مخاطبان سهمیه حضوری دریافت کردند و حتی سانس فوق العاده 12 شب را هم برای مخاطبان در نظر گرفته ایم.

سعیدی‌پور عنوان کرد: من در سانس 12 ظهر همراه با مردم فیلم "گذشته" را دیدم و همه افراد حاضر در سالن از این فیلم اظهار رضایت کردند. فیلم از نظر فیلمبرداری، صدا و تصویر بسیار با کیفیت بود و با وجود اینکه "گذشته" به زبان فرانسوی ساخته شده، مردم مشکلی نداشتند و با زیرنویس فارسی آن ارتباط خوبی برقرار کرده بودند و در پایان فیلم عوامل آن را تشویق کردند.

این مدیر سینما در پایان گفت: دو سوم بلیت‌های این فیلم برای روز پنجشنبه 30 خردادماه هم در سینما آزادی به فروش رفته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها