صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اکران عمومی «گلوگاه» از فردا در گروه آزادی

پخش‌کننده فیلم سینمایی «گلوگاه» با اشاره به اکران عمومی این فیلم از فردا گفت: خوشبختانه فیلم در گروه آزادی اکران می‌شود و به لحاظ زمانی شرایط خوبی برای دیده‌ شدن دارد.

 حبیب اسماعیلی مدیر شرکت تولید و پخش «رسانه مولود» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: با توجه به تعطیلی روز دوشنبه شورای صنفی نمایش روز یکشنبه به ما اعلام کرد که «گلوگاه» از روز چهارشنبه باید در گروه آزادی اکران شود و به همین دلیل از یکشنبه مشغول آماده سازی فیلم برای اکران عمومی هستیم.

وی افزود: «گلوگاه» از صبح روز چهارشنبه حداقل در 15 سینمای تهران شامل چند پردیس مهم سینمایی نظیر پردیس ملت،زندگی و رازی اکران خواهد شد و تلاش می‌کنیم در روزهای آینده علاوه افزایش تعداد سینما همزمان با تهران در چندین مرکز شهرستان نیز روی پرده برود.

مدیر شرکت تولید و پخش «رسانه مولود» همچنین در خصوص زمان اکران این فیلم گفت:خوشبختانه به لحاظ زمانی «گلوگاه» در شرایط خوبی اکران می‌شود چرا که فصل امتحانات به پایان رسیده و تعطیلات تابستانی نیز آغاز شده است و خانواه و دانشجویان می‌توانند برای سینما رفتن برنامه‌ریزی کنند، از طرف دیگر با توجه به این شادی عمومی که جامعه را فرا گرفته نسبت به اقبال مردمی به سینما خوشبین هستیم و با این شرایط باید گفت که «گلوگاه» شرایط خوبی را برای دیده‌شدن دارد و میزان استقبال مخاطب به خود فیلم بستگی دارد.

چهارمین پروژه سینمایی محمدابراهیم معیری که تهیه‌کنندگی آنرا جهانگیر کوثری بر عهده دارد فیلمی خاص در کارنامه کاری این کارگردان به حساب می‌آید چرا که به لحاظ فنی و تکنیکی فیلمی سخت بوده و داستان آن نیز در مورد افرادی است که تاکنون کمتر به آنها توجه شده است.

براساس این گزارش، گلوگاه داستان مردمی است که هیچ‌گاه آنها را ندیده‌ایم و همیشه در جاده‌ها از کنارشان به سادگی عبور کرده‌ایم و این عبوری است از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب...

هادی دیباجی، لادن مستوفی، کامران تفتی، سیامک اطلسی، علی اوسیوند، مرتضی مسجدجامعی، محسن نبوی، حبیب‌ مظفری، حسن مهمانی، ساقی زینتی، میرصلاح حسینی و ... در «گلوگاه» مقابل دوربین نادر معصومی قرار گرفتند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها