صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

نام فیلم‌های اکران عید فطر/ بلیت سینما در رمضان نیم بها است

سخنگوی شورای صنفی نمایش از قطعی شدن اکران فیلم‌های "دهلیز"، "هیس! دخترها فریاد نمی زنند"، "جا به جا"، "فرزند چهارم" و "هیچ کجا، هیچ کس" برای اکران عید فطر خبر داد.

اکران عید فطر
 حبیب کاوش در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: قرارداد اکران فیلم‌های "دهلیز" در آزادی، "هیس! دخترها فریاد نمی زنند" در آفریقا، "جا به جا" در عصرجدید، "فرزند چهارم" در قدس و "هیچ‌کجا، هیچ‌کس" در گروه سینمایی استقلال به ثبت رسید.

وی همچنین درباره طرح اکران ویژه ماه رمضان افزود: طبق مصوبه شورا، تمام بلیت‌های سینماها در ماه رمضان نیم‌بها است. همچنین سینماداران می توانند بعد از افطار سانس‌های نمایش خود را تا زمانی که مخاطب دارند، ادامه دهند و هیچ محدودیتی هم در این زمینه وجود ندارد.

کاوش در پایان توضیح داد: ما به پخش‌کننده ها اعلام کردیم اگر فیلمی مناسب برای ماه رمضان دارند، می توانند اکران کنند و ما برای این فیلم‌ها تسهیلات در نظر می گیریم و از آنها حمایت می کنیم. اگر فیلم جدیدی به ثبت نرسید صاحبان فیلم هایی که می خواهند اثر خود را در عید فطر اکران کنند، می توانند بعد از پایان ایام عزاداری، فیلم ها را یک هفته زودتر اکران کنند و ما این یک هفته را در زمان نمایش آنها در نظر نمی‌گیریم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها