صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «هیچ‌کجا هیچ‌کس» به تعویق افتاد

 غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با فارس با اعلام این مطلب اظهار داشت: قرار بود از امروز فیلم سینمایی «هیچ‌کجا هیچ‌کس» به همراه 4 فیلم دیگر اکران اول عید فطر نمایش عمومی خود را آغاز کند اما با اعلام شورای صنفی نمایش اکران این فیلم یک هفته به تعویق افتاد.

وی افزود: روز یکشنبه 6 مرداد آقای طلایی از اعضای شورای صنفی نمایش تماس گرفتند و اعلام کردند برای اکران «هیچ‌کجا هیچ‌کس» حتما باید موافقت عوامل «گهواره‌ای برای مادر» را جلب کنیم و ما هم تصمیم گرفتیم فیلم را با یک هفته تأخیر روانه اکران عمومی کنیم.

مدیر پخش حوزه هنری در پاسخ به این سؤال که آیا این یک هفته تأخیر ضرری را متوجه اکران «هیچ‌کجا هیچ‌کس» خواهد کرد یا خیر؟ گفت: ما طبق قرارداد باید از امروز این فیلم را همچون 4 فیلم دیگر اکران می‌کردیم اما از آنجایی که طبق اعلام شورای صنفی نمایش یک هفته اول اکران در کف فروش فیلم‌ها محاسبه نخواهد شد بنابراین زیانی متوجه فیلم نمی‌شود و از چهارشنبه هفته آینده «هیچ‌کجا هیچ‌کس» روانه اکران عمومی خواهد شد.

5 فیلم سینمایی «دهلیز» در گروه آزادی، «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» در گروه سینمایی آفریقا، «جابه‌جا» در گروه عصر جدید، «فرزند چهارم» در گروه قدس و «هیچ کجا هیچ کس» در گروه استقلال در اکران اول عید فطر روی پرده خواهند رفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها