صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران خصوصی «دهلیز» در ایوان شمس برگزار شد

کرامتی: حاضرم در کنار «دهلیز» باشم تا بهتر دیده شود

اکران خصوصی فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی روز جمعه در ایوان شمس برگزار شد. قبل از اکران فیلم ساعت 18 مراسمی با حضور جمعی از هنرمندان و دست اندرکاران «دهلیز» برگزار شد که اجرای آن را کامران ملکی بر عهده داشت. ملکی در ابتدای این مراسم گفت: دهلیز یک فیلم خانوادگی است و همه ما به راحتی می توانیم در کنار اعضای خانواده به تماشای آن بنشینیم. این در حالی است که فیلم موضوع حساس و پرتنشی دارد.

دهلیز باعلاقه و استاندارد سینما ساخته شده است

درادامه حسین معززی نیا منتقد سینما گفت: این فیلم از معدود آثاری است که ارزش تماشا کردن دارد، تکلیف ان با خودش روشن است و علاقه فیلمساز به اثرش در فیلم کاملا به چشم می خورد. دهلیز از معدود فیلمهایی است که با علاقه و با استاندارد و کنترل همه اجزاء ساخته شده است. امیدوارم بهروز شعیبی راهی که در سینما در پیش گرفته را ادامه دهد.

کرامتی: با شنیدن حکم اعدام تنها بخشش جلوی چشمانم است

مهتاب کرامتی که سال‌هاست به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف در ایران فعالیت می کند دیگر میهمان این مراسم بود. او گفت: از کارگردان و عوامل فیلم تشکر می‌کنم که به مقوله‌ اعدام پرداختند. هر چند برای من زمانی که این حکم را می‌شنوم فقط بخشش جلوی چشمانم می‌آید.من به عنوان نماینده حسن نیت یونیسف اعلام می‌کنم که حاضرم در کنار «دهلیز» باشم تا این فیلم بهتر دیده شود.

شعیبی: پیام دهلیز «امید» است

بهروز شعیبی کارگردان فیلم نیز در جملاتی گفت: دلیل موفقیت «دهلیز» همکاری با گروهی همراه و پرتلاش بوده است. خوشحالم از اینکه تلاش ما به ثمر نشسته و می توانیم از شما برای دیدن این فیلم دعوت کنیم. پیام «دهلیز» امید است و من خرسندم از اینکه اکران فیلم با آغاز به کار دولت تدبیر و امید همزمان شده است.

بعد از شعیبی نوبت به هانیه توسلی و رضا عطاران رسید. توسلی در جملاتی کوتاه آرزو کرد که تماشاگران حاضر در سالن از دیدن فیلم لذت ببرند. عطاران نیز عنوان کرد: در فیلم کاملا متفاوت از کارهای قبلی‌ام بودم و خوشحالم از اینکه این حضور باعث نشده به کلیت فیلم ضربه وارد شود.

در پایان این مراسم و قبل از شروع اکران، عوامل فیلم «دهلیز» روی سن دعوت شدند تا از آنها تقدیر شود.

بهروز شعیبی، محمود رضوی، اصغر هاشمی، مهتاب کرامتی ، رضا عطاران، هانیه توسلی، مجتبی راعی، حمید نعمت الله، علی سرابی، نگار عابدی، مهدی جعفری، مسعود فروتن، وحید نیکخواه آزاد، محمدرضا دلپاک، فرهاد توحیدی، حسن فتحی، امیر اثباتی، خشایار الوند، ، مجید برزگر، جعفر صانعی مقدم، پریوش نظریه، الهام کردا، مسعود کرامتی، سعید چنگیزیان، ، حسن‌پور شیرازی، ، محمد علی حسین‌نژاد، هارون یشایایی، علیرضا قربانی، مجید صالحی، آناهید آباد، حمید رضا قربانی، مینو شخان، زهرا کمالی، فاطمه کمالی، مسعود میر طاهری، سید علیرضا علویان و علی اصغری حضور داشتند. همچنین سید هادی ایازی معاون اجتماعی شهرداری تهران، محمد علی ابطحی و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر پیشنهادی وزارت کشور نیز در این مراسم شرکت کردند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها