صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

خداحافظي نصفه و نيمه فيلم موسائيان از سينماي سرگروه

درحاليكه سه هفته از آغاز اكران عيد فطر گذشته، هم چنان تعدادي از فيلم ها با استقبال مخاطبان روبرو هستند. اين هفته البته يك تغيير در جدول پر فروش ها به وجود آمد و آن هم جا به جايي رتبه دو فيلم «دهليز» و «جا به جا» بود. فيلم علي توكل نيا دو هفته ابتدايي اكرانش را عالي آغاز كرد اما اين هفته با كمي افت گيشه روبرو بود. در مقابل اين فيلم «دهليز» بود كه توانسته روند رو به رشدش را حفظ كند و اين هفته در رتبه دوم جدول قرار بگيرد. بااين حال هم چنان مجموع فروش فيلم «جا به جا» بيشتر از «دهليز» است.

«دهليز» بعد از گذشت 20 روز از آغاز اكرانش در تهران 320 ميليون تومان فروخته و با احتساب گيشه 110 ميليوني اش در شهرستان ها توانسته به مرز فروش 430 ميليون تومان نزديك شود.

«جا به جا» اما هفته جديدش اكرانش را با چند سينماي جديد آغاز كرد. اين فيلم به تازگي در شهرهايي چون قزوين، تبريز، شيراز و كاشان روي پرده رفته و اين روزها 35 سينما در شهرستان ها در اختيار دارد. فروش اين فيلم هم چنان در خارج از تهران خوب است و بعد از 19 روز 270 ميليون تومان فروخته است. با احتساب گيشه 383 ميليوني فيلم در تهران، «جا به جا» توانسته بيش از 650 ميليون تومان فروش كند. «هيس...» همچنان پرمخاطب ترين فيلم جدول اكران است. فيلم پوران درخشنده آخر هفته در تهران وارد باشگاه يك ميلياردي ها خواهد شد. فروش اين فيلم در روز هاي تعطيل بين 60 تا 70 ميليون تومان است و اين نشان مي دهد كه مخاطبان همچنان مشتري پر و پا قرص اين فيلم هستند. فروش «هيس...» در تهران بيش از 850 ميليون تومان شده است. در مقابل گيشه فيلم در شهرستان ها نيز رضايت بخش است. فيلم درخشنده در حاليكه 37 سينما در اختيار دارد طي 20 روز حدود 400 ميليون تومان فروخته است. فروش «هيچ كجا، هيچ كس» هم علي رغم وضعيت نابسامان اكرانش نسبتا خوب است. اين فيلم در روزهاي تعطيل در برخي از سينماها مثل آزادي به سانس فوق العاده مي كشد. مجموع فروش «هيچ كجا، هيچ كس» كه يك هفته ديرتر از بقيه فيلم ها اكران شده به مرز 230 ميليون تومان رسيده است.

«فرزند چهارم» همچنان كمتر از بقيه فيلم ها تماشاگر دارد و ظاهرا به دليل افتادن كف فروش اش از امروز بنا به تصميم شوراي صنفي نمايش سينماي سرگروهش را از دست مي دهد. البته قرار است سينما قدس به صورت چرخشي (سه سانس، سه سانس) از امروز بين «گذشته» و «فرزند چهارم» تقسيم شود. فيلم وحيد موسائيان از اين هفته در اهواز نيز روي پرده رفته تا تعداد سالن هايش در خارج از تهران به عدد 5 برسد. اين فيلم با احتساب گيشه 16 ميليوني در شهرستان ها تاكنون 70 ميليون تومان فروش داشته است.

«گذشته» با توجه به در اختيار گرفتن سينما قدس قطعا از اين هفته با افزايش مخاطب روبرو خواهد شد. فيلم اصغر فرهادي تا كنون در تهران و شهرستان ها بيش از 1/5 ميليارد تومان فروش داشته است. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها