صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«خسته نباشيد» در گروه آزادي

فيلم سينمايي «خسته نباشيد» به كارگرداني محسن قرايي و افشين هاشمي در گروه آزادي اكران مي شود.

 به گزارش باني فيلم، اين فيلم كه سال قبل در جشنواره فيلم فجر به نمايش درامد قرار است بعد از پايان اكران «ترنج» در اين گروه سينمايي روي پرده برود.

پيش از اين عنوان شده بود به جاي «دربند» در گروه آزادي «تنهاي تنهاي تنها» به نمايش درمي‏آيد كه اكران آن به گروه استقلال موكول شده است. فيلم احسان عبدي پور بعد از به «خاطر پونه» در گروه استقلال اكران مي شود. «خسته نباشيد» كه سال قبل با حاشيه هاي زيادي در كرمان فيلمبرداري شد. داستان رومن و ماريا، زوجي جهانگرد، است که از کانادا براي ديدن جاذبه‌هاي گردشگري شهر کرمان به ايران سفر مي‌کنند و درگير اختلافاتي با يکديگرند. آن‌ها در ميانه سفر خود در ايران با موسسه جهانگردي طرف قراردادشان به مشکل بر مي‌خورند؛ تا اينکه مرضي مستخدم اخراجي هتل به کمک پسر عمويش براي آن‌ها نقشه مي‌کشند. غوغا بيات، جلال فاطمي، حسام محمودي، فرزاد باقري، رويا افشار و يدا... شادماني بازيگران «خسته نباشيد» هستند. تهيه كنندگي اين فيلم را حوزه هنري برعهده دارد و پخش آن نيز به همين موسسه واگذار شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها