صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش فیلم فرزند چهارم برای سفرای کشورهای آفریقایی و اروپایی

فیلم فرزند چهارم ساخته وحید موساییان فردا یکشنبه برای سفرای کشورهای آفریقایی و اروپایی و نمایندگان یونیسف وفاءو(سازمان خواروبار وکشاورزی سازمان ملل متحد) به نمایش در خواهد آمد.

به نقل از روابط عمومی فیلم فرزند چهارم، این فیلم قرار است ساعت نوزده در سینما فرهنگ نمایش داده شود.

تفاهم نامه‌ای بین یونیسف و بنیاد سینمایی فارابی منعقد شده تا براساس این تفاهمنامه فیلم «فرزند چهارم» با حمایت یونیسف اکران جهانی شود.در نخستین اقدام قرار است این فیلم در آفریقا وشمال آفریقا اکران شود.

موسائیان به خبرنگار سینماپرس، در مورد این فیلم گفته بود گر هر کس دیگری هم از نزدیک به اردوگاه‌هایی که در فیلم نشان داده شده وارد شود و با مردمش دیداری داشته باشد، همین حس و حال را خواهد داشت.با وجود این‌که هر انسانی با دیدن شرایط زندگی آن اردوگاهها احساس نوع دوستی و کمک به همنوعش را پیدا می‌کرد، ولی من سعی کردم نقش‌ها احساس ترحمی به افراد نداشته باشند. مثلا آقای حامد بهداد، بازیگر فیلم اصلا ترحم نکند و برای مردم کار درست کند و آنها را به زندگی امیدوار کند. شرایط آنجا اینطور می طلبید که برای آن مردم دلسوزی شود اما وقتی نقش‌های فیلم دچار احساس می‌شدند، تلاشم این بود که این احساس را کنترل شده به تصویر بکشم.

«فرزند چهارم» از پروژه‌های بنیاد سینمایی فارابی است و پخش آن را هم همین بنیاد برعهده دارد، سال گذشته در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اکران شد.

ماجرای فیلم سینمایی «فرزند چهارم» به کارگردانی وحید موسائیان، در کشور سومالی می‌گذرد و مهدی هاشمی، حامد بهداد و مهتاب کرامتی ایفاگر نقش‌های اصلی آن هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها