صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

علیرضا رضاداد، مشاور ارشد سازمان سینمایی شد

علیرضا رضاداد با تایید این خبر که به عنوان مشاور ارشد رئیس سازمان سینمایی منصوب شده است، به ایسنا گفت: سینما در حال حاضر یک فرصت تکرار ناپذیر برای جبران کمبودها و اشتباه‌های مدیریتی پیدا کرده است و با همدلی سینماگران و مدیران می‌توان از این موقعیت به نفع سینما استفاده کرد.

علیرضا رضاداد که با حکم حجت الله ایوبی به عنوان مشاور ارشد رئیس سازمان سینمایی منصوب شده است درباره شرایط فعلی سینما گفت: سینمای ایران در موقعیت تاریخی منحصر به فردی قرار دارد و همه کسانی که به سینما علاقمند هستند امروز به این جمع بندی رسیده‌اند که باید به سینما توجه ویژه ای شود تا سینمایی متفاوت داشته باشیم و این مهمترین دستاوردی است که سینمای ایران باید به آن دست پیدا کند.

مشاور ارشد رئیس سازمان سینمایی در ادامه افزود: سینما در حال حاضر یک فرصت تکرارناپذیر برای جبران کمبودها و اشتباه‌های مدیریت گذشته پیدا کرده است و با همدلی سینماگران و مدیران سینمایی می توان از این موقعیت به نفع سینما استفاده کرد.

رضاداد در پایان در پاسخ به این که برنامه ویژه سازمان سینمایی برای گرامیداشت روز ملی سینما چیست؟ گفت: همانطور که وزیر ارشاد تاکید کرد و رئیس سازمان سینمایی وعده کرده است قرار است مشکلات سینما به زودی حل و فصل شود و باید منتظر بمانیم و خبر خوش سینمایی را در روز ملی سینما بشنویم. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها