صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جکی چان را در «میراث چینی» به صورت سه بعدی ببینید / سینما آزادی

اکران فیلم سینمایی "میراث چینی" با بازی و کارگردانی جکي چان از هفدهم مهرماه در سینما آزادی و بیستم در ایوان شمس به صورت سه بعدی آغاز می شود.

 به گزارش خبرگزاری مهر، "میراث چینی" آخرین فیلم جکی چان، بازیگر مشهور هنگ کنگی است که به تازگی در سینماهای آمریکا اکران شده و نسخه دوبله فارسی شده آن به صورت سه بعدی در سینما آزادی و ایوان شمس روی پرده می رود.
این فیلم با عنوان Chinese  Zodiac محصول سال ٢٠١٢ هنگ کنگ است که در ایران با عنوان "میراث چینی" ترجمه شده و داستان شخصی (جکی چان) است که برای بازگرداندن اشیاء قدیمی چینی از دست قاچاقچیان به کشورش تلاش می کند. کارگردانی این فیلم را جکی چان بر عهده دارد و خودش نیز نقش اصلی آن را بازی کرده است.
با توجه به اینکه مجموعه ایوان شمس به سیستم استاندارد و به روز بین المللی مجهز است، عینک هایی را برای دیدن فیلم های سه بعدی به تماشاگران می دهد که پس از پایان فیلم نیازی به استرداد آنها نیست و عینک ها نزد تماشاگران باقی خواهد ماند. به همین منظور بهای بلیت تعیین شده 10 هزار تومان و هزینه تهیه عینک که 4 هزار تومان است جداگانه محاسبه می شود و عینک هایی که توسط مخاطبان خریداری می شود با هر بار مراجعه به سینما قابل استفاده است.
فیلم سینمایی "میراث چینی" در پردیس سینمایی آزادی نیز از روز چهارشنبه 17 مهرماه به صورت سه بعدی و تک سئانس روی پرده می رود.

لینک خرید آنلاین بلیت فیلم میراث چینی

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها