صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«کلاشینکف» در بهشت‌زهرا

در این فیلم جواد عزتی، رضا عطاران، پولاد کیمیایی، جمشید هاشم‌پور، ابوالفضل پورعرب و ساعد سهیلی بازی می‌کنند.

کلاشینکف
 فرهاد اصلانی به گروه بازیگران فیلم "کلاشینکف" به کارگردانی سعید سهیلی اضافه شد. فیلمبرداری این فیلم امروز دوشنبه 22 مهرماه در بهشت زهرای تهران تمام می شود و گروه برای ادامه ی فیلمبرداری به لوکیشن های دیگری خواهند رفت. هم اکنون جواد عزتی و رضا عطاران جلوی دوربین سهیلی هستند. همچنین بازی عطاران به تازگی در "کلاشینکف" آغاز شده است. وی این روزها درگیر بازی در فیلم "طبقه حساس" کار جدید کمال تبریزی نیز بوده است. مهم‌ترین شنیده‌ها از پروژه "کلاشینکف" حاکی از آن است که حمید فرخ‌نژاد دیگر گروه را همراهی نمی‌کند. البته قرار است یک بازیگر زن دیگر هم به گروه اضافه شود که به زودی اعلام خواهد شد.

در این فیلم بازیگرانی چون جواد عزتی، رضا عطاران، پولاد کیمیایی، جمشید هاشم‌پور، ابوالفضل پورعرب و ساعد سهیلی بازی می‌کنند.

"کلاشینکف" در ژانر اجتماعی ساخته می شود و داستان مردی است که با یک کلاشینکف در خیابان حضور دارد و... فیلمبردار این فیلم فرشاد محمدی، طراح صحنه و لباس بابک کریمی است و محسن دارسنج طراح گریم و بهروز معاونیان صدابردار از عوامل این پروژه خواهد بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها