صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران«عملیات مهدکودک» به تعویق افتاد

فرزاد اژدری گفت: فیلم سینمایی «عملیات مهد کودک» با تاخیر 29 آبان ماه با سرگروهی سینما قدس اکران می‌شود.

 فرژاد اژدری به برنا گفت: فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» از 29 آبان ماه با سرگروهی سینما قدس اکران می‌شود.وی در ادامه درباره تعویق در اکران این فیلم توضیح داد: قانونی در شورای صنفی وجود دارد که اگر فروش فیلمی از حد معمول بالا برود برای تشویق یک هفته بیشتر اکران خواهد شد به همین دلیل از من خواستند تا فیلم «عملیات مهد کودک» با تاخیر اکران شود و من هم پذیرفتم.

اژدری همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه به ایام سوگواری سالار شهیدان هم نزدیک می‌شویم، اگر من قبول می‌کردم که فیلم اکران شود، تنها دو هفته اکران می‌شد و این زمان بسیار کمی بود. البته باید بگویم فیلم مخاطب کودکان و نوجوانان دارد و جمعیت هدف آن بیشتر دانش آموزان هستند ما اگر این فیلم را اکران می کردیم نمی‌توانستیم با مدارس هماهنگی‌های لازم را برای نمایش مناسب آن داشته باشیم به همین دلیل با شورای صنفی نمایش صحبت کردیم. دوستان هم موافقت کردند تا فیلم پس از ایام سوگواری ماه محرم در روز 29 آبان به نمایش درآید.فیلم «عملیات مهدکودک» خوش‌رنگ و لعاب است و حرفش را سرراست به بچه‌ها می‌زند.

در «عملیات مهدکودک» به کارگردانی فرزاد اژدری فرزاد حسنی، لیلا بلوکات، شمسی فض‌اللهی، حسام نواب‌صفوی، سروش صحت، مریم سعادت، بهنوش بختیاری، نرگس محمدی و ... بازی کرده‌اند.این فیلم در جشنواره فیلم کودک نیز حضور داشت که موفق به کسب جوایزی هم در این جشنواره شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها