صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مهندس "محمد رضا جعفری جلوه" مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی شد

با حکم دکتر"حجت الله ایوبی"معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی و به استناد صورت جلسه مورخ 4 آبان هیأت امنای بنیاد سینمایی فارابی،مهندس"محمد رضا جعفری جلوه"به مدیرعاملی این بنیاد منصوب شد.

محمد رضا جعفری جلوه
 به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی،در متن حکم جعفری جلوه آمده است:

"سینمای ایران همواره کوشیده است تا به آستانۀ هویت،واقعیت و امید نزدیک شود و دریچه ای متفاوت از رنگین کمان فرهنگی این مرزو بوم به روی جهانیان باز کند ؛و اکنون از دولت امید و اعتدال این انتظار می رود تا در ارائه و انعکاس فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی بیش از پیش بکوشد.

نظر به مراتب شایستگی وتجارب طولانی تان در حوزه مدیریت فرهنگی و به استناد جلسه هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی در مورخ 4 آبان 92 ،حضرتعالی را به عنوان مدیرعامل این بنیاد منصوب می کنم.توفیق روز افزون تان را از درگاه خداوند متعال خواهانم."

مهندس "محمد رضا جعفری جلوه"متولد 1338 در تهران و فارغ التحصیل مهندسی شیمی است.در کارنامه حرفه ای وی ، مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو ،رئیس شبکه سراسری صدا، ،مدیر شبکه های دو،چهار و یک سیما،معاون سینمایی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ،مشاور رئیس سازمان صدا و سیماو .... دیده می شود.وی در حال حاضر قائم مقام دکتر "علی لاریجانی"در بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها