صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

"خاک و مرجان" همزمان با اکران در ایران به افغانستان می‌رود

مسعود اطیابی با اشاره به اینکه قرارداد اکران "خاک و مرجان" بسته شده است در این‌باره گفت: برای اکران عمومی این فیلم با گروه سینمایی عصرجدید قرارداد بستیم و فیلم من بعد از "بشارت به یک شهروند هزاره سوم" در این گروه روی پرده می‌رود.

به گفته وی، تلاش برای اکران همزمان فیلم در افغانستان ادامه دارد و این امکان هست "خاک و مرجان" با یک هفته تاخیر در کشور همسایه روی پرده برود.

وی افزود: بیشتر تبلیغات این فیلم برای مردم کشور افغانستان که مقیم ایران هستند، در نظر گرفته شده است چراکه در "خاک و مرجان" به موضوع افغانها پرداخته‌ایم و بازیگران اصلی نیز متعلق به همین کشور هستند. امیدوارم با تبلیغات میدانی و تلویزیونی از این فیلم استقبال شود.

این فیلم یک ملودرام اجتماعی است که به مسایل روز افغانستان می‌پردازد و داستانی شخصیت‌محور دارد و زندگی یک خانواده افغانی را در قاب تصویر روایت می کند. اطیابی در این فیلم از بازیگران معروف افغانی برای ایفای نقش‌ها بهره برده است. این فیلم محصول مشترک ایران و افغانستان است و در جشنواره سی و یکم فیلم فجر به نمایش در آمد.

پیش از این قرار بود "نازنین" پس از "بشارت..." اکران شود که اکران این فیلم بنابر توافق طرفین با فیلم "خاک و مرجان" جا به جا شد و "نازنین" پس از فیلم مسعود اطیابی اکران خواهد شد. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها