صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اكران دو فيلم جديد از صبح چهارشنبه

فيلم سينمايي «آزاد راه» به كارگرداني عباس رافعي از همين هفته اكران عمومي مي شود.

به گزارش باني فيلم، توافقات نهايي براي اكران اين فيلم در گروه آفريقا انجام شده و قرار است از صبح چهارشنبه به جاي «گناهكاران» روي پرده برود. قرارداد اكران «آزاد راه» امروز در شوراي صنفي نمايش در گروه سينمايي آفريقا ثبت مي شود. رافعي «آزاد راه» را سه سال قبل ساخت. اين فيلم داستان طلبه اي جوان به نام سلمان بروجردي را روايت مي کند که با جوانان هم سن و سال خود ارتباطي دوستانه دارد و مي کوشد با زبان خودشان به آنها نزديک شود و باري از مشکلاتشان بردارد. مهدي پاکدل، بهنوش طباطبائي، تينا آخوندتبار، حبيب اسماعيلي، هومن سيدي، رامين راستاد، شهين تسليمي، جمال خليلي، سياوش قاسمي، دانيال نوروش و محمدرضا رحماني از بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.

درحالي فيلم «گناهكاران» اين هفته از سينماي سرگروه خداحافظي مي كند كه همچنان سينماهاي ديگرش را در اختيار خواهد داشت.

به غير از فيلم «آزاد راه» اين هفته فيلم مسعود اطيابي نيز اكران عمومي خواهد شد. «خاك و مرجان» كه سال قبل در جشنواره فيلم فجر به نمايش درآمد نيز در گروه عصرجديد روي پرده خواهد رفت. اين فيلم جايگزين «بشارت به يك شهروند هزاره سوم» خواهد شد.

داستان «خاک و مرجان» درباره مردي افغاني است. او پس از سال‌ها که همسرش را در انفجار طالبان از دست داده به همراه دو دخترش براي برپايي ازدواج دختر بزرگش به کابل برمي‌گردد اما در مراسم عروسي، زني به‌جاي مادر عروس برخاسته و عروس و داماد را بوسيده و مي‌رود. همراه زن، پسرکي کوچک است. مرد، صداي زن را به هنگام صدا زدن فرزندش مي‌شناسد. پس از يافتن او و دريافتن اين که بچه حاصل يک آدم ربايي‌ست، مرد درگير پذيرفتن زن و زن درگير رفتن و ماندن مي‌شود. بازيگران اين فيلم غير ايراني هستند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها