صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جشن اكران «آزاد راه» برپا شد

فيلمي كه پس از 2 سال بالاخره به نمايش عمومي در آمد

آزاد راه
اکران افتتاحيه و خصوصي فيلم «آزاد راه» توليد مرکز سيما فيلم به کارگرداني عباس رافعي دوشنبه شب با حضور بازيگران و عوامل اين فيلم در تالار ايوان شمس برگزار شد.
به گزارش جام جم، در اين مراسم علاوه بر کارگردان، عليرضا محمودي ايرانمهر نويسنده فيلمنامه، بهنوش طباطبايي، شهين تسليمي، سياوش قاسمي و ديگر بازيگراني چون امين زندگاني، ساره بيات، سياوش طهمورث، اليکا عبدالرزاقي و ستاره اسکندري حضور داشتند.
در ابتداي مراسم امين زندگاني به عنوان مجري مراسم پشت تريبون قرار گرفت و بعد از چند شوخي با حاضران در مراسم به اکران فيلم اشاره کرد و گفت: آزادراه به دليل برخي مشکلات در دوره قبلي معاونت سينمايي اکران نشد و حالادر دوره جديد با يک تاخير دو ساله قرار است از روز چهارشنبه اکران شود.
اين بازيگر سينما ابراز اميدواري کرد: روح جديدي به بدنه سينما دميده شود و اکران فيلم ها راهي درخشان و پر از نفس داشته باشند. او سپس از عوامل اين فيلم دعوت کرد تا روي صحنه بيايند و هر يک جمله اي درباره فيلم آزاد راه بيان کنند.
در اين بخش از برنامه، بهنوش طباطبايي در سخناني گفت: اين فيلم مثل خود عباس رافعي، کارگردان آن فيلم شريفي است و من خوشحالم بعد از دو سال اجازه اکران گرفت.
بهنوش طباطبايي که نقش نامزد مهدي پاکدل را در فيلم آزاد راه بازي مي کند، ادامه داد: خيلي خوشحالم که اين فيلم بعد از دوسال اجازه اکران گرفت و زحمت همه دوستان به نتيجه رسيد. سپس امين زندگاني که در فيلم «فصل فراموشي فريبا» فيلم ديگر عباس رافعي بازي مي کند، از ساره بيات بازيگر اصلي فصل فراموشي فريبا دعوت کرد تا روي جايگاه بيايد و در حضور او آنونس اين فيلم نمايش داده شد.
مهدي پاکدل هم به دليل اين که سر فيلمبرداري بود نتوانست در اين مراسم حاضر شود. همچنين هومن سيدي نيز از ديگر غايبان اين مراسم بود.
فيلم آزادراه، داستان طلبه جواني است که بنا به خواست خانواده خود وارد حوزه علميه مي شود و بعد از آن سعي مي کند که جايگاه لباس روحانيت و مسئوليتي را که بر دوش گرفته است، حفظ کند، اما با اتفاقي که در طول داستان برايش رخ مي دهد در اين مسير دچار ترديدها و نگراني هايي مي شود که زندگي او را تحت تاثير قرار مي دهد. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها