صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «ابرهای ارغوانی» از 20 آذر

سیامک شایقی که به زودی فیلم «ابرهای ارغوانی»‌اش در سینماهای آزاد اکران می‌شود، گفت: خیلی خوب است که ما فیلم خود را در آخرین ماه پاییز اکران می‌کنیم!

سیامک شایقی
این کارگردان سینما در گفت‌و‌گویی با ایسنا، بیان کرد: برخلاف اینکه عده‌ای با نمایش فیلم‌شان در سینماهای آزاد شروع به گلایه کردن می‌کنند می‌خواهم بگویم اکران آزاد خیلی هم خوب است و اینکه فیلم «ابرهای ارغوانی» در ماه آخر پاییز اکران می‌شود هم خیلی خوب است، آدم به یاد داستان ابراهیم گلستان (آذر، ماه آخر پاییز) می‌افتد.
شایقی با اشاره به اینکه هر پدیده‌ای یکسری امتیازات مثبت و منفی دارد و اکران آزاد نیز همین‌گونه است، ادامه داد: اگر یک فیلم تمام سانس‌ها را در اختیار داشته باشد و تعداد خوبی سالن‌ هم در اختیارش باشد، شرایط مناسبی برای اکران فراهم می‌شود اما واقعیت این است که چنین اتفاقی خیلی سخت پیش‌ می‌آید. او یادآور شد: دو فیلم آخرم از جمله «خواب زمستانی» به بدترین شکل و با کمترین سالن نمایش داده شدند و بسیار لطمه خوردند که امیدوارم با وعده‌هایی که داده شده این اتفاق برای «ابرهای ارغوانی» رخ ندهد. حبیب اسماعیلی – پخش‌کننده این فیلم- هم گفت: «ابرهای ارغوانی» که سرگروه خاصی ندارد، در سینماهای آزادی، ملت، اریکه ایرانیان‌، زندگی، ایران، جوان، مرکزی، بهمن، فلسطین و ماندانا نمایش داده خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها