صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مسجدجامعی رئیس‌شورای «شهر موش‌ها» شد

همزمان با بازدید رئیس شورای شهر تهران از لوکیشن اصلی «شهر موش‌ها» رونمایی و مسجد جامعی رئیس افتخاری شورای شهر این فیلم سینمایی شد.

 همزمان با بازدید رئیس شورای شهر تهران از لوکیشن اصلی «شهر موش‌ها» رونمایی شد. احمد مسجد جامعی که همراه با شهردار منطقه نوزده و برخی اعضای شورای شهر در حال بازدید از این منطقه از تهران بود به صورت سرزده در محل فیلمبرداری شهر موشها حاضر شد و با کارگردان٬ تهیه کننده و سایر عوامل فیلم گفتگو کرد و ریاست افتخاری شورای شهر «شهرموش‌ها» را پذیرفت.

احمد مسجد جامعی پیش از این و در جریان مراسم کلید خوردن از پروژه «شهر موش‌ها» بازدید کرده بود ولی برای اولین بار است که بازدید از دکور اصلی شهر موشها فراهم شده و عکس دکور اصلی شهر موشها منتشر می‌شود.

بر اساس برنامه اعلام شده فیلمبرداری از فضای اصلی شهر با اتمام لوکیشن‌های داخلی از چند روز آینده آغاز می‌شود. طبق گفته تهیه کننده فیلم٬ تاکنون فیلمبرداری از رستوران ٬ خانه کپل٬ مدرسه و آزمایشگاه به پایان رسیده و باقی فیلم در فضای شهری و در لوکیشن اصلی ادامه خواهد یافت.

فیلم سینمایی «شهر موش‌ها» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی مشترک منیژه حکمت و علی سرتیپی در چهار لوکیشن واقع در بوستان ولایت در حال فیلمبرداری است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها