صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ایوبی با کیارستمی، تقوایی، بنی‌اعتماد، فرمان‌آرا و سینایی دیدار کرد

حجت‌الله ایوبی در دیدار با عباس کیارستمی، ناصر تقوایی، رخشان بنی‌اعتماد، بهمن فرمان‌آرا و خسرو سینایی، طرح‌های آن‌ها را برای ساخت فیلم جدیدشان بررسی و قول مساعد داد تا به زودی شرایط فیلمسازی برای این پنج کارگردان را فراهم کند.

رئیس سازمان سینمایی کشور در مقطعی که در سه ماه گذشته که بر مسند مدیریت کشور نشسته‌ است با پنج کارگردان سرشناسی که سال‌هاست شرایط فیلم‌سازی برای‌شان کمتر فراهم بوده، جداگانه دیدار و ایده‌ها و طرح‌های آن‌ها را برای ساخت یک فیلم جدید، بررسی کرده است.

در این جلسات، ایوبی ایده‌ها، فکر‌ها و پروژه‌هایی که در چند سال گذشته در ذهن این پنج کارگردان بوده را شنیده و دلایل فراهم نشدن شرایط فیلمسازی برای آن‌ها را بررسی کرده است.

در پی این جلسات، قرار است ناصر تقوایی، عباس کیارستمی، رخشان بنی‌اعتماد، بهمن فرمان‌آرا و خسرو سینایی طرح‌های خود را به سازمان سینمایی ارائه دهند تا پس از بررسی، شرایط ساخت آن‌ها را مهیا شود.

تاکنون فرمان‌آرا و تقوایی، ایده و طرح اجرایی خود را برای ساخت فیلم بعدی‌شان به سازمان سینمایی ارائه داده‌اند و احتمالا باید به زودی شاهد ارائه طرح‌ از سوی سه کارگردان دیگر و شروع روند ساخت فیلم توسط آن‌ها پس از سال‌ها باشیم. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها